2022-07-29 11:26:48

Sezoniniai darbo pasiūlymai GRAIKIJOJE!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Siūlome SEZONINIUS DARBUS Graikijoje - ieškomas įvairus aptarnaujantis personalas!

Susidomėjai❓Skaityk žemiau ir ieškok sau tinkamo varianto!

Ieškome:

- 1 padavėjo, alga 800eur/mėn. Vieta: Zakintas.
- 1 darbuotojo miksuotojai pozicijai (darbas registratūroje, padavėjo darbas pusryčių metu, tvarkytojo darbas), alga 850eur/mėn. Vieta: Corfu.
- 1 padavėjo ir 1 barmeno, alga 650-750eur/mėn. Vieta: Kos.
- 1 kambarių tvarkytojas ir 1 virėjas, alga 750eur/mėn. ir 1000eur/mėn. Vieta: Corfu.
- 2 padavėjai, alga 25eur/d. Vieta: Retimno-Crete.
- 2 kambarių tvarkytojai, alga 650-700eur/mėn. Vieta: Corfu.
- 1 kambarių tvarkytojas ir 1 pagalbinis virtuvės darbuotojas, alga 750eur/mėn. Vieta: Corfu.
- 1 registratūros darbuotojas, alga 700eur/mėn. Vieta: Kos.
- 1 kambarių tvarkytojas, alga 750eur/mėn. Vieta: Krete.
- 1 padavėjas, alga 750eur/mėn. Vieta: Corfu.
- 1 kambarių tvarkytojo ir 1 registratūros darbuotojo, alga 800eur/mėn. Vieta: Halkidiki.

Visais atvejais NEMOKAMAI SUTEIKIAMAS BŪSTAS IR MAITINIMAS!

Žinoma,jei nori kandidatuoti,reikia,jog tikrai gerai kalbėtum angliškai ir kai kuriais atvejais būtina atitinkama patirtis!

Reikalavimai

- Gera šnekamoji anglų kalba;
- Atitinkama patirtis(ne visais atvejais būtina);
- Galimybė išdirbti nurodyta laikotarpį.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt