Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #301127

Sezoninis darbas Kipre 2017! Galimas greitas išvykimas!

CVMarket.lt klientas
Kipras
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą viešbučių aptarnavimo srityje Kipre!
Turime laisvų darbo vietų Ayia Napoje, Limassol, Paphos ir Paralimni miestuose.
Galimos pozicijos: padavėja (-as), barmenas (-ė), kambarių tvarkytoja (-as), registratūros darbuotoja (-as) ir kt.
Dirbama 6 d.d. po 8-9 val.
Atlyginimas priklausomai nuo pozicijos ~€700/mėn. (atskaičiavus mokesčius).
Privalumai: Suteikiamas maitinimas (3 k./d.) ir būstas - NEMOKAMAI!
Kontraktas sudaromas nuo balandžio/gegužės/birželio mėn. iki rugsėjo/spalio mėn. pabaigos.

Reikalavimai

Geros Anglų kalbos žinios,
Patirtis aptarnavimo srityje - privalumas.

Įmonė siūlo

Legalų sezoninį darbą Kipre su visomis soc. garantijomis,
Laiku mokamą atlyginimą,
Nemokamą būstą ir maitinimą.

Darbo skelbimo numeris
#301127
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!