Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #84008

Sezoninis darbas vasaros sezono metu

CVMarket.lt klientas
Didžioji Britanija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB Įdarbinimo tarpininkavimo centras pradeda studentų ir pilnamečių moksleivių registraciją vasaros sezoniniams darbams užsienyje (darbeliai siūlomi Anglijoje ir Airijoje: žemės ūkyje, viešbučiuose, slaugos namuose, kavinėse, parduotuvese, šeimose ir kt.).

Reikalavimai

Vienintelis reikalavimas - noras dirbti. Anglų kalba nebūtina (gauname įvairių darbo pasiūlymų, pvz. žemės ūkyje kalbos žinios tikrai nereikalingos).

Mes siūlome kvalifikuotą pagalbą ieškant darbo vasaros sezonui.

Papildoma informacija

CV lauksime elektroniniu paštu info@itc.lt

Darbo skelbimo numeris
#84008

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
sezoninis darbas / laikinas darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2010 m. gegužės 1 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 1 d.

Prasideda registracija studentiškiems vasaros darbams užsienyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!