Naujausi skelbimai

Sistemų administratorius (-ė) Vilniuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105886

Darbo skelbimo numeris

105886

Darbo aprašymas

Informacinių technologijų ir vystymo tarnyba, Administravimo ir technikos skyrius.

Darbo aprašymas:

  • Microsoft Windows Server ir susijusių paslaugų (Active Directory, file server, DHCP, DNS ir kt.) administravimas: diegimas, konfigūravimas, incidentų sprendimas, plėtra;
  • Microsoft Sharepoint administravimas: diegimas, konfigūravimas , incidentų sprendimas, plėtra;
  • Kompiuterinės infrastruktūros funkcionalumo užtikrinimas;
  • Bendrovės duomenų apsaugos užtikrinimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis matematikos arba informatikos išsilavinimas;
  • Microsoft Windows Server 2008 diegimo ir administravimo (Active Directory, file server, DHCP, DNS ir kt.) žinios;
  • Geros Microsoft Windows XP/ 7 naudojimo, diegimo, administravimo žinios;
  • Microsoft Exchange 2010 administravimo žinios;

Privalumai:
  • Skriptų rašymo patirtis (Powershell ar kt.);
  • MSI paketų modifikavimo patirtis;
  • Microsoft SCCM administravimo patirtis;
  • Microsoft SQL 2005/2008 administravimo patirtis;
  • 2-3 metų sistemų administratoriaus darbo patirtis;
  • Microsoft Sharepoint diegimo ir administravimo žinios;
  • Microsoft Dynamics NAV (Navision) diegimo ir administravimo žinios;
  • VMware ESX(i) diegimo ir administravimo žinios;
  • Linux administravimo žinios;
  • Kvalifikaciją patvirtinantys sertifikatai;

Įmonė siūlo

  • patrauklų atlyginimą
  • tarptautinės įmonės socialines garantijas
  • karjeros galimybes
  • geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones
  • kvalifikacijos tobulinimo galimybes

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „ Sistemų administratorius/(-ė) Vilnius" siųskite faksu (8 5) 205 93 77, el. paštu atranka@gf.lt arba adresu: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 20 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 20 d.

Finansų įstaiga „General Financing" yra viena Lietuvos vartojimo lizingo paslaugų ir vartojimo kreditų rinkos lyderių. Privatiems asmenims vartojimo lizingo paslaugas ir vartojimo kreditus bendrovė teikia daugiau nei 800 taškų visoje Lietuvoje.

„General Financing“ priklauso Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupei. „Societe Generale“ atstovybėse 85 pasaulio šalyse dirba per 163 tūkst. darbuotojų, aptarnaujama daugiau kaip 30 mln. privačių klientų.

Finansų įstaigos „General Financing“ mažmeninio lizingo paslaugos ir vartojimo kreditai yra teikiami 12 bendrovės klientų aptarnavimo skyrių, „Lietuvos pašto“ skyriuose, „Maxima“, „Topo centro“ parduotuvėse ir kitose „General Financing“ ženklu pažymėtose partnerių parduotuvėse ar paslaugų teikimo vietose.

Atsakomybė, profesionalumas, komandinis darbas ir novatoriškas požiūris į klientus bei partnerius – kertinės vertybės, kurias diegiame, kuriomis remiamės ir tikime. Esame stiprūs tuo, kad sugebame suburti profesionalius, kryptingai tikslų siekiančius, tobulėti norinčius darbuotojus. Būtent dėl savo darbuotojų ir jų komandinio darbo sėkmingai augame, greitai prisitaikome prie nuolat kintančių rinkos sąlygų.