Naujausi skelbimai

Sistemų analitikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 220

Darbo skelbimo numeris

220

Darbo aprašymas

Veiklos sritys:
- “MagicDraw” produkto savybių (features) vizijos formavimas bei detalus reikalavimų aprašymas,
- konkuruojančių produktų analizė,
- pasiūlymų esamo produkto patobulinimui pateikimas,
- naujausių technologijų analizė bei glaudus bendradarbiavimas su programuotojų komanda, realizuojančia suprojektuotas savybes naujoje produkto versijoje.

Reikalavimai

Kandidatams keliami reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas IT srityje;
- puikūs anglų kalbos įgūdžiai;
- darbo komandoje patirtis;
- išlavintas analitinis/kritinis mąstymas;
- geri problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžiai.

Kandidatams privaloma vartotojų poreikių identifikavimo bei IT sistemų reikalavimų aprašymo patirtis.

Pageidautinos: “MagicDraw”, “Use case”metodo, RUP, IBM “Rational Rose”, XDE, “Requisite Pro”, Borland “Together ControlCenter”, “CaliberRM”, Oracle “Jdeveloper” ar kitų programavimo/projektavimo įrankių žinios.
Puikus informacijos pristatymas auditorijai būtų didelis privalumas.

Kompanija siūlo perspektyvų darbą jauname kolektyve, konkurencingą atlyginimą atitinkantį kvalifikaciją, įdomias užduotis bei karjeros galimybes.

Papildoma informacija

UAB “Baltijos programinė įranga” atstovauja JAV kompaniją “No Magic, Inc”. šiuo metu mūsų kolektyve Kaune dirba beveik 50 IT specialistų, daugiau informacijos apie mūsų kompaniją galite rasti internete adresu: www.bpi.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
15 kovo 2004
Įvestas:
03 kovo 2004

UAB "Baltijos programinė įranga" atstovauja No Magic, Inc. kompanijai, įsikūrusiai 1995m. JAV. Bendrovės specialistai kuria ir platina No Magic kompanijos programinės įrangos produktus Lietuvoje ir Europoje, apmoko bei konsultuoja šiu produktų vartotojus.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

- programinės įrangos kūrimas pagal individualius užsakymus,
- programinių produktų techninio palaikymo bei aptarnavimo paslaugos,
- IT specialistų mokymai bei programinės įrangos kūrimo proceso diegimo konsultacijos.