Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101807

Sistemų programuotojo (-jos) Vilniuje arba Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pagrindinės pareigos: darbas apima platų programavimo veiklos spektrą (internetinių sistemų projektavimas, kūrimas ir tobulinimas, kiti programavimo darbai). Dalyvavimas sistemų kūrimo projektuose Lietuvoje ir užsienio šalyse, atliekant projektuotojo – programuotojo funkcijas.

Reikalavimai

Jūsų kvalifikacija ir/ar įgūdžiai turėtų būti:

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti ir paskutiniųjų kursų studentas).
  • Patirtis programuojant bei projektuojant internetines sistemas (pageidautina).
  • PHP, ASP.NET, HTML, XML išmanymas (pageidautina).
  • Oracle, SQL Server, kitų DB išmanymas (pageidautina).
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Modernią įmonės aplinką.
  • Rezultatus atitinkantį atlygį.
  • Darbo vietą Vilniuje arba Kaune.

Papildoma informacija

CV siųskite e-paštu darbas@nrd.lt iki š.m. kovo 4d.

NRD UAB, URL http://www.nrd.lt
Žygimantų g. 11-5, Vilnius, tel.+370 5 2 310731
Gaižiūnų g. 3, Kaunas, tel. +370 37 311864

Darbo skelbimo numeris
#101807

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 4 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 4 d.

NRD UAB yra registrų ir veiklos administravimo sistemų programinę įrangą kurianti, diegianti, prižiūrinti ir mokymus vykdanti įmonė, veikianti Lietuvoje ir užsienyje.

Mes ieškome geranoriško, atviro naujoms idėjoms, lankstaus ir kruopštaus žmogaus, orientuoto į problemų sprendimą užimti šioms pareigoms:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!