https://www.cvmarket.lt/343690

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Siuntų iškrovimas/pakrovimas Frankfurto oro uoste Vokietijoje!

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343690

Darbo skelbimo numeris

343690

Darbo aprašymas

Siūlome ilgalaikį darbą Vokietijoje, Frankfurto oro uoste. Darbas skirtas gerą fizinį pasirengimą turintiems žmonėms,kurie moka VOKIEČIŲ kalbą A2-B1 lygiu!

Darbo pobūdis: siuntų,pristatytų į oro uostą,iškrovimas iš lėktuvo,rūšiavimas, paskirstymas,taip pat eksportui skirtų siuntų pakrovimas į lėktuvus.

Ieškome lanksčių žmonių,kurie gebėtų dirbti keliomis pamainomis (rytinė,popietinė,naktinė pamaina). Naktinė pamaina pasitaiko tikrai retai.

Darbas įprastai 6 dienas per savaitę,vėliau yra galimybė pasikeisti grafiką taip,kad 3 dienas dirbate,3 laisvos. Taip pat yra galimybė dirbti viršvalandžius.

Alga: 11 eurų per valandą(prieš mokesčius). Į rankas apie 1500 - 2000 eurų per mėnesį(priklauso nuo darbo valandų ir remiantis kitais Vokietijos reglamentais.)

Būstas suteikiamas,kambariuose gyvena 1-2 žmonės. Būsto nuomą dalinai kompensuoja darbdavys,todėl nuo algos Jums bus nuskaičiuota tik 200 eurų per mėnesį.

Transportu į/iš darbo,darbo rūbais ir batais bei apmokymais pasirūpina darbdavys.

Labai SVARBU,kad kandidatas tikrai mokėtų vokiečių kalbą,kadangi mokymai bus vokiečių kalba!!!


Reikalavimai

-Vokiečių kalba A2-B1 lygiu;
-Geras fizinis pasirengimas (be sveikatos problemų);
-Galimybė išvykti ilgam;
-Neteistumo pažyma;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 862466641, 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.ltInformacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 12 d.
Atlyginimas:
Nuo 11 €/val. Neatskaičius mokesčių

CVMARKET.LT KLIENTAS

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur