Siuntų iškrovimas/pakrovimas Frankfurto oro uoste Vokietijoje!

DARBAI SVETUR

Darbo skelbimo numeris

355562

Darbo aprašymas

Siūlome ilgalaikį darbą Vokietijoje, Frankfurto oro uoste. Darbas skirtas gerą fizinį pasirengimą turintiems žmonėms,kurie moka VOKIEČIŲ kalbą A2-B1 lygiu!

Darbo pobūdis: siuntų,pristatytų į oro uostą,iškrovimas iš lėktuvo,rūšiavimas, paskirstymas,taip pat eksportui skirtų siuntų pakrovimas į lėktuvus.

Ieškome lanksčių žmonių,kurie gebėtų dirbti keliomis pamainomis (rytinė,popietinė,naktinė pamaina). Naktinė pamaina pasitaiko tikrai retai.

Darbas įprastai 6 dienas per savaitę,vėliau yra galimybė pasikeisti grafiką taip,kad 3 dienas dirbate,3 laisvos. Taip pat yra galimybė dirbti viršvalandžius.

Alga: 11 eurų per valandą(prieš mokesčius). Į rankas apie 1500 - 2000 eurų per mėnesį(priklauso nuo darbo valandų ir remiantis kitais Vokietijos reglamentais.)

Būstas suteikiamas,kambariuose gyvena 1-2 žmonės. Būsto nuomą dalinai kompensuoja darbdavys,todėl nuo algos Jums bus nuskaičiuota tik 200 eurų per mėnesį.

Transportu į/iš darbo,darbo rūbais ir batais bei apmokymais pasirūpina darbdavys.

Labai SVARBU,kad kandidatas tikrai mokėtų vokiečių kalbą,kadangi mokymai bus vokiečių kalba!!!

Reikalavimai

-Vokiečių kalba A2-B1 lygiu;
-Geras fizinis pasirengimas (be sveikatos problemų);
-Galimybė išvykti ilgam;
-Neteistumo pažyma;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 862466641, 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 7 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 11 EUR per val.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Peržiūrėti įmonės profilį >