Naujausi skelbimai

Siuvėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105935

Darbo skelbimo numeris

105935

Darbo aprašymas

Siūlome darbą siuvėjai (gali būti paskutinių kursų studentė), turinčiai patirties su natūralios ir dirbtinės odos, kailių, tekstilės - moteriškų ir vyriškų gaminių siuvimo operacijomis.
Siuvami gaminiai yra sudėtingos ir lengvesnės konstrukcijos, t.y. sijonai, kelnės, striukės, švarkai, suknelės, puspalčiai, paltai.

Reikalavimai

Būtina bent 2 m. darbo patirtis;
Gebėjimas dirbti su įvairiomis siuvimo mašinomis;
Išsilavinimas – pagrindinis, su profesine kvalifikacija;
Mokėti lietuvių, rusų kalbas;
Asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, tikslumas, punktualumas, komunikabilumas, dinamiškumas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame kolektyve;
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 23 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 23 d.

Seniausia natūralių kailių išdirbimo bei viena didžiausių natūralių kailių ir odos gaminių gamintoja Lietuvoje.