Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #552437
Atranka internetu
Darbas iš namų

Skaitmeninių projektų specialistas (ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius, darbas iš namų
Darbo skelbimas negalioja

Atranka internetu Darbas iš namų

Darbo aprašymas

  • Atnaujinti ir prižiūrėti interneto svetaines

  • Siūlyti svetainių pagerinimo, efektyvumo didinimo sprendimus

  • Bendradarbiauti su klientais svetainių vystymo klausimais

  • Derinti darbus su programuotoju ir dizaineriu

  • Vidinio svetainės SEO priežiūra

Reikalavimai

  • Puikiai kalbėti ir rašyti lietuvių ir anglų kalbomis

  • Patirtis dirbant su Word Press platforma

  • Kruopštumas

  • Atsakingumas

  • Konstruktyvumas

  • Iniciatyvumas

  • Pagarbus bendravimas su klientais ir kolegomis

Įmonė siūlo

  • Darbą su Lietuvos ir užsienio projektais

  • Augti kartu su mumis ir galimybe tapti mūsų partneriu(e)

  • Vidinius ir išorinius mokymus

  • Lanksčias darbo sąlygas

Darbo skelbimo numeris
#552437
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!