Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #97774

Slaugytojai

CVMarket.lt klientas
Vokietija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Slaugos diagnostika
Slaugos planavimas
Slaugos priemonių vykdymas
Slaugos atestacija

Reikalavimai

Baigtas profesinis išsilavinimas senelių slaugos srityje / sveikatos ir ligonių slaugymo srityje / sveikatos ir vaikų slaugymo srityje.
Geros vokiečių kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Įmonė siūlo

Santūrumas ir kantrybė
Kūrybingumas
Iniciatyvumas ir pasiaukojimas
Sugebėjimas dirbti komandoje
Gebėjimas spręsti konfliktus
Organizacinis talentas
Jautrumas

Papildoma informacija

Prašome atsiųsti mums pareiškimą vokiečių kalba (su rekomendacijomis, diplomu, gyvenimo aprašymu). Pareiškimą siųskite adresu:
DSG Deutsche Seniorenstift Gesellschaft mbH & Co. KG
Julia Seidel
Misburger Straße 81 d
30625 Hannover
Tel. 0511/89892-0

arba tiesiog užpildykite paraišką internetu www.go-dsg.de

Mes tikrai norime su Jumis susipažinti!

Darbo skelbimo numeris
#97774

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. gruodžio 2 d.
Įvestas:
2010 m. lapkričio 2 d.

Vokietijos senelių prieglauda DSG (Deutsche Seniorenstift Gesellschaft mbH & Co. KG), buveinė Hanoveryje, šiuo metu visoje Vokietijoje turi 12 slaugos namų. DSG – tai ilgametė senjorų priežiūros ir slaugos įstaigų patirtis kartu su giliomis nekilnojamojo turto žiniomis bei finansiniu solidžios įmonių grupės pajėgumu. DSG vadyba ir valdymas remiasi ilgamete vadovavimo patirtimi sveikatos, ypač senelių prieglaudų ir slaugos namų srityje.

Mes siūlome puikią darbinę aplinką visiems, slaugantiems senelius: šiuolaikiška darbo programa, naujos gyvenamosios patalpos, naujos idėjos ir labai daug nuoširdumo. Visoje Vokietijos teritorijoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Slaugytojai
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!