Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #233971

Smėliuotojas - dažytojas

CVMarket.lt klientas
Olandija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Bus atliekami tilto atnaujinimo darbai;
* Smėliavimas;
* Metalizavimas.

Reikalavimai

* Patirtis Smėliavime ne mažesnė nei 1 metų patirtis.
* VCA diplomas;
* Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
* Automobilis.

* Stabilų, bei konkurencingą atlyginimą atitinkantį Jūsų kompetenciją;
* Visas socialines garantijas;
* Apgyvendinimo išlaidas;
* Kelionės išlaidas.

Dėl platesnės informacijoos kreipkitės tel. nr.: +37062680648.

Darbo skelbimo numeris
#233971
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!