2022-07-29 11:26:48

Socialinis darbuotojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Socialinis darbas Anglijoje. Darbas su žmonėmis, turinčiais intelekto sutrikimų (learning dissabilities). Darbuotojų pareiga yra padėti žmonėms integruotis į visuomenę, padėti jiems buityje ir įvairiose gyvenimiškose situacijose. Darbo patirtis NEBŪTINA, darbdavys pilnai apmoko naujus darbuotojus.

Darbo vieta yra rezidenciniai namai, taip pat išėjimas kartu su neįgaliuoju į miestą, parduotuvę kiną ir pan. Darbas pamaininis. Pirma pamaina prasideda nuo 7- 8 val. ryte, antra - nuo 14 iki 15 valandos.

Gyvenimas. Gyvenate atskiruose namuose, nuomojate kambarį. Nuomos kaina - iki 200 Anglijos svarų už mėnesį. Žmogui pageidaujant, galima gyventi dviese viename kambaryje ir mokėti mažiau. Name visada yra bendro naudojimo patalpos: svetainė, virtuvė, tualetas.

Uždarbis. Visi darbuotojai pradžioje yra įdarbinami pirmajame lygmenyje ir turi galimybę kelti kvalifikacją laikui einant. Pirmajame lygmenyje pagrindinės darbo valandos apmokamos 5.20 Angljos svarų valandiniu tarifu, viršvalandžiai - 6,50 Anglijos svarai. Atlyginimas mokamas vieną kartą per menesį.

Atranka. Atranka vykdoma dviem etapais:
Pirmas etapas: jūs mums atsiunčiate gyvenimo aprašymą (CV) anglų kalba elektroniniu paštu cv@subsole.lt ir laukiate darbdavio skambučio, kurio metu išsiaiškinamas jūsų anglų kalbos lygis.
Antras etapas: jeigu jūsų anglų kalba darbdaviui tinka, jūs esate pakviečiami į pokalbį su darbdaviu. Pokalbio metu išsiaiškinamos jūsų asmeninės savybės ir tinkamumas darbui su neįgaliaisiais. Jeigu rezultatai teigiami, po pokalbio jums yra pasiūlomas darbas.

Dėl visų kitų iškilusių klausimų prašome kreiptis tel.: (8~45) 461351, mob.: 8 601 51358, el. paštu: cv@subsole.lt.

Reikalavimai

 • anglų kalbos mokejimas (mes susisieksime ir pašnekesime angliškai)
 • geranoriškumas negalią turinčių žmonių atžvilgiu
 • noras dirbti komandoje
 • pakantumas, draugiškumas
 • kandidatas turi būti neteistas
 • Įmonė siūlo

  - visišką naujų darbuotojų apmokymą
  - puikią karjeros galimybę šioje sferoje tobulėti norintiems žmonėms
  - gerą europinį atlyginimą
  - visas socialines garantijas
  - gyvenamąją vietą
  - pripažintą sertifikatą apie socialinio darbo patirtį sėkmingai užsirekomedavusiems darbuotojams, kuris įgalint siekti karjeros aukštumų
  - įdomią tarptautinio darbo ir bendravimo patirtį

  Papildoma informacija

  CV siųskite tik ANGLŲ KALBA el. paštu cv@subsole.lt, tel 8 45 461351, 860151358