2022-07-29 11:26:48

Socialinis darbuotojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Socialinis darbas Anglijoje. Darbas su žmonėmis, turinčiais intelekto sutrikimų (learning dissabilities). Darbuotojų pareiga yra padėti žmonėms integruotis į visuomenę, padėti jiems buityje ir įvairiose gyvenimiškose situacijose. Darbo patirtis NEBŪTINA, darbdavys pilnai apmoko naujus darbuotojus.

Darbo vieta yra rezidenciniai namai, taip pat išėjimas kartu su neįgaliuoju į miestą, parduotuvę kiną ir pan. Darbas pamaininis. Pirma pamaina prasideda nuo 7- 8 val. ryte, antra - nuo 14 iki 15 valandos.

Gyvenimas. Gyvenate atskiruose namuose, nuomojate kambarį. Nuomos kaina - iki 200 Anglijos svarų už mėnesį. Žmogui pageidaujant, galima gyventi dviese viename kambaryje ir mokėti mažiau. Name visada yra bendro naudojimo patalpos: svetainė, virtuvė, tualetas.

Uždarbis. Visi darbuotojai pradžioje yra įdarbinami pirmajame lygmenyje ir turi galimybę kelti kvalifikacją laikui einant. Pirmajame lygmenyje pagrindinės darbo valandos apmokamos 5.20 Angljos svarų valandiniu tarifu, viršvalandžiai - 6,50 Anglijos svarai. Atlyginimas mokamas vieną kartą per menesį.

Atranka. Atranka vykdoma dviem etapais:
Pirmas etapas: jūs mums atsiunčiate gyvenimo aprašymą (CV) anglų kalba elektroniniu paštu cv@subsole.lt ir laukiate darbdavio skambučio, kurio metu išsiaiškinamas jūsų anglų kalbos lygis.
Antras etapas: jeigu jūsų anglų kalba darbdaviui tinka, jūs esate pakviečiami į pokalbį su darbdaviu. Pokalbio metu išsiaiškinamos jūsų asmeninės savybės ir tinkamumas darbui su neįgaliaisiais. Jeigu rezultatai teigiami, po pokalbio jums yra pasiūlomas darbas.
ARTIMIAUSIA ATRANKA 2005 12 6-7 DIENOMIS

Dėl visų kitų iškilusių klausimų prašome kreiptis tel.: (8~45) 461351, mob.: 8 601 51358, el. paštu: cv@subsole.lt.

Reikalavimai

 • anglų kalbos mokejimas (mes susisieksime ir pašnekesime angliškai)
 • geranoriškumas negalią turinčių žmonių atžvilgiu
 • noras dirbti komandoje
 • pakantumas, draugiškumas
 • kandidatas turi būti neteistas
 • Įmonė siūlo

  - visišką naujų darbuotojų apmokymą
  - puikią karjeros galimybę šioje sferoje tobulėti norintiems žmonėms
  - gerą europinį atlyginimą
  - visas socialines garantijas
  - gyvenamąją vietą
  - pripažintą sertifikatą apie socialinio darbo patirtį sėkmingai užsirekomedavusiems darbuotojams, kuris įgalint siekti karjeros aukštumų
  - įdomią tarptautinio darbo ir bendravimo patirtį

  Papildoma informacija

  ARTIMIAUSIA ATRANKA LIETUVOJE 2005 12 06-07 DIENOMIS

  CV siųskite tik ANGLŲ KALBA el. paštu cv@subsole.lt, tel 8 45 461351, 860151358