2022-07-29 11:26:48

Software Developer (Junior)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome (jaunesniojo) programinės įrangos kūrėjo dirbti edukacinių technologijų įmonėje prie žaidimifikuoto švietimo produktų ir internetinių aplikacijų.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas informacinių technologijų srityje (gali būtų paskutinių kursų studentas);
  • Bazinių programavimo ir modulinio dizaino koncepcijų supratimas;
  • Geri JS/TS, HTML, CSS technologijų įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir planuotis savo darbus;
  • Anglų kalbos pagrindai.

Privalumas, jei tu turi:

  • Patirties naudojant Angular, Bootstrap ir/ar Angular-Material;
  • Patirties naudojant C#;
  • Patirties naudojant AWS;
  • Patirties dirbant pagal Agile ar iteracinę programinės įrangos kūrimo metodologiją.
  • Žaidimo "Minecraft" žinių.

Pareigos:

  • Įgyvendinti programavimo/konfiguracijos darbus prie švietimo žaidimifikacijos ir/arba prie internetinių aplikacijų;
  • Dalyvauti komandiniame darbe - įsivertinant savo darbo laiką, pajėgumus;
  • Mokytis ir eksperimentuoti su naujų idėjų įgyvendinimu.