Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102557

Šokėjas

CVMarket.lt klientas
Vokietija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

SAUGUS, NEINTYMUS, PELNINGAS DARBAS UŽSIENYJE!!
Ieškome simpatiškų, seksualių, komunikabilių merginų norinčių tapti mūsų komandos narėmis bei saugiai ir pelningai bendradarbiauti.

Reikalavimai

Amžius nuo 18 metų.
Reprezentatyvi išvaizda.
Anglų arba vokiečių kalbų žinios.

Įmonė siūlo

Mūsų privalumai:
1.Nesame agentūra, kuri gali nežinoti realios situacijos savo siūlomuose klubuose ir siunčia dirbti į nežinią, mes juk renkame darbuotojas tik i savo klubą,
kurio šeimininkai yra lietuviai.
2.Turite galimybę susitikti su darbdaviu Lietuvoje ir išgirsti tiesioginę, patikimą ir nepagrąžintą informaciją iš pirmų lūpų.
3.Turite galimybę susipažinti su kontrakto sąlygomis ir pasirašyti jį Lietuvoje.
4.Turime 11 metų darbo patirtį šioje srityje.
Mes siūlome:
1.Saugų, patikimą, neintymų striptizo šokėjos darbą Hamburgo mieste, Vokietijoje.
2.Pilną ir profesionalų, patirties neturinčių merginų paruošimą.
3.Gerą uždarbį. Realu užsidirbti 1500-2000eur per savaitę, minimalus/fiksuotas vakaro užmokestis merginai prasideda nuo 70eur.
4.Apgyvendinimą visiškai netoli darbo vietos(pasitiksime, nuvešime iki vietos bei padėsime adaptuotis mieste ir naujoje aplinkoje).
5.Jaukią, saugią, linksmą ir profesionalę darbinę atmosferą.
TAPK MŪSŲ KOMANDOS NARE IR MĖGAUKIS KOKYBIŠKU GYVENIMU!!!
CV su aprašymais ir būtinai nuotraukomis siųskite adresu: oldtaun@gmail.com Tel. 8 685 23726

Papildoma informacija

Klubas kuriasi labai populiarioje Hamburgo vietoje - St.Pauli (Reeperbahn) rajone, kur yra labai didelis žmonių praeinamumas ir gyvenimas verda ištisą naktį.
Klubo įrengimo lygis bus labai aukštas, modernus, funkcionalus, prabangus ir stipriai skirsis nuo šalia įsikūrusių tokio pobūdžio naktinių klubų. Todėl šiame
klube bus malonu, linksma bei pelninga dirbti. Klubas dirbs nuo pirmadienio iki šeštadienio 21-05 val.

Darbo skelbimo numeris
#102557

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.), gali būti studentas (-ė)
Atlyginimas: Nuo 5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2011 m. kovo 28 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 28 d.

Įmonė sėkmingai dirba nuo 1999 metų ir plečia savo veiklą Vokietijoje, Hamburgo mieste

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Šokėjas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!