Naujausi skelbimai

Specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9250

Darbo skelbimo numeris

9250

Darbo aprašymas

Telekomunikacijų tinklų, apsaugos, gaisro, video sistemų montavimo specialistas

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis;
  • vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

Gerą darbą tarptautinėje kompanijoje.

Papildoma informacija

Pranašumai:

  • atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 19 d.

Comliet Sprendimai teikia plataus spektro paslaugas, kurios apima telekomunikacijų tinklus, statinių vidaus ryšių ir kompiuterinius tinklus, statinių ir teritorijų saugos sistemas, pastatų energetines ir inžinerines, taip pat pastatų ir procesų valdymo sistemas. Visas šias sistemas Comliet sprendimai projektuoja, diegia ir prižiūri, taip pat konsultuoja, atlieka tyrimus ir jau įdiegtų sistemų auditą. Diegiant saugos, statinių ir lauko telekomunikacinius tinklus ir sistemas naudojame aukščiausios kvalifikacijos savo įmonės inžinerinius resursus.