Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Spedytor Międzynarodowy w WARSZAWIE

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17350

Darbo skelbimo numeris

17350

Darbo aprašymas

- poszukiwanie, okganizacja i koordynacja transportu dla już istniejących klientów
-poszukiwanie nowych klientów
-wdrażanie nowych produktów logistycznych na rynek Polski

Reikalavimai

-wykształcenie wyższe (kierunkowe mile widziane)
-nawiązane kontakty w firmach transportowych z Polski
-doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytora Międzynarodowego min. 1 rok
-znajomość zagadnień transportowo-logistycznych
-biegła znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
-bardzo dobra znajomość MS Office
-umiejętnośc rozwiązywania problemów
-wysoka komunikatywność
-zaangażowanie i inicjatywa

Įmonė siūlo

-pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
-możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
-atrakcyjne wynagrodzenie

Papildoma informacija

Miejsce pracy - Warszawa
sposób zatrudnienia - umowa o pracę

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Užsienyje
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. spalio 11 d.
Įvestas:

TRANSIMEKSA Group jest wiodącą firmą litewską, oferującą usługi logistyczne na terenie całej Europy. Zajmuje się organizacją frachtów: lądowych, morskich oraz lotniczych. Obecnie firma otworzyła przedstawicielstwo w Warszawie i szuka osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: