Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #9394

Spektaklio „Urvinis žmogus“ vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Rūpintis komedijos „Urvinis žmogus“ spektaklių organizavimu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje;
  • Nuolat palaikyti kontaktus su spektaklio aktoriais, režisieriais, techniniu personalu, salių vadovais, bilietų platintojais ir kt.;
  • Rengti perspektyvinius spektaklio rodymo planus;
  • Teikti finansines ataskaitas apie įvykusius spektaklius;
  • Aiškintis spektaklio plėtros kituose Lietuvos miestuose ir salėse galimybes;
  • Ieškoti spektaklio rėmėjų, informacinių partnerių.

Reikalavimai

  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios (raštu ir žodžiu);
  • Meno projektų vadybos patirtis;
  • Kompiuterinis raštingumas: puikiai mokėti dirbti programiniais paketais „MS Word“, „MS Excel“ ir „MS PowerPoint“;
  • Gebėjimas produktyviai bendrauti su partneriais ir užsakovais;
  • Gebėjimas kūrybiškai spręsti problemas
  • Iniciatyvumas ir pareigingumas.

Įmonė siūlo

Idomų darbą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu info@balticmusic.lt iki 2005 m. spalio 10 dienos.

Darbo skelbimo numeris
#9394
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!