2022-07-29 11:26:48

Staliai Belgijoje!

CVMarket.lt klientas
13.7 - 14.26 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Siūlome stabilų ir gerai apmokamą darbą Belgijoje - ieškome stalių!

Skubiai reikalingi patyrę staliai, gaminantys ir surenkatys baldus (virtuvė, vonios kambarys, biuras, miegamasis ir kt.). Mūsų klientas yra moderni kompanija, kuri specializuojasi gaminant įvairius šiuolaikinius baldus.

Darbdavys siūlo:

- įdomų, gerai apmokamą darbą - 13,7 - 14,26eur/val.;
- patogų būstą šalia darbo - 70eur/sav.;
- bonusus, papildoma atlyginimą per metus, papildomą sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
- darbo drabužius ir priemones NEMOKAMAI;
- galimybę dirbti viršvalandžius ir šeštadieniais.

Išvykimas derinamas individualiai, tačiau kuo skubiau - tuo geriau!

Reikalavimai

- Atitinkama staliaus patirtis;
- Anglų, vokiečių, olandų arba prancūzų kalbos žinios(bus vykdomas interviu);
- Brėžinių skaitymas ir vadovo nurodymų vykdymas;
- Įvairių darbo įrankių, būtinų darbui, naudojimas (šlifavimo staklės, obliai, gręžtuvai ir kt.);
- Supratimas apie įvairių rūšių medieną;
- Įgūdžiai naudojant CNC stakles būtų didelis pliusas;
- Darbštumas;
- Patirtis dirbant su autokrautuvu taip pat būtų didelis pliusas;
- B kat.vairuotojo pažymėjimas ir galimybė vykti savo automobiliu.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 8 624 66641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt