Naujausi skelbimai

Stalius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106762

Darbo skelbimo numeris

106762

Darbo aprašymas

Iš fanieros ir medienos gaminti formas, bortinę įrangą, įdėklus, kitus gaminius reikalingus gelžbetonio konstrukcijų ir atskirų jos elementų gamybai;
Elektriniu instrumentu, medienos apdirbimo staklėmis ruošti tiesių linijų staliaus gaminių ruošinius;
Nuvalyti medines formų dalis, kampus formuojančias plastikines ir metalines-magnetines juosteles;
Po mechaninio apdirbimo šlifuoti ir nuvalyti detales;
Padėti gelžbetonio konstrukcijų formuotojams gaminti įvairaus sudėtingumo gelžbetonio konstrukcijas ir įrangą pagal vadovo- technologo arba meistro- technologo duotą užduotį ir darbo brėžinius;

Reikalavimai

Žinoti pagrindines medienos savybes, defektus bei medienos apdirbimo būdus;
Mokėti dirbti medžio apdirbimo staklėmis;
Skaityti darbo brėžinius;
Mokėti surinkti įvairius statybinius klojinius;
Ne mažesnė nei trijų metų patirtis staliaus patirtis.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

CV siųskite personalas@markuciai.lt,
Skambinti darbo dienomis nuo 9.00 iki 15.00.
tel. 8 (5) 2602647

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 13 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 13 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.