Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #163390

Stambių verslo klientų skyriaus vadybininko asistentas

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • reikiamų dokumentų, susijusių su draudimo sutartimis bei draudimo paslaugų pardavimo procesu ruošimas, draudimo liudijimų spausdinimas
  • sutarčių atnaujinimo ir atskirų draudimo rūšių draudimo sąlygų ir įkainių galiojimo terminų kontrolė
  • darbo koordinavimas su priskirtomis draudimo brokerių bendrovėmis bei priklausomais tarpininkais

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas
  • darbo patirtis draudimo srityje (privalumas)
  • taisyklinga lietuvių kalba (žodžiu ir raštu)
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (DIS programa – privalumas)
  • orientacija į klientą, siekis būti geriausiu savo srityje
  • komunikabilumas, mandagumas, atsakingumas

Įmonė siūlo

  • mokymus apie draudimo produktus ir pardavimo techniką

Darbo skelbimo numeris
#163390

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. liepos 23 d.
Įvestas:
2012 m. liepos 12 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!