Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #49826

Statistinės informacijos platinimo skyriaus Regioninės statistikos ir statistinių rodiklių registro poskyrio vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Statistinės informacijos platinimo skyriaus Regioninės statistikos ir statistinių rodiklių registro poskyrio vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga organizuoti ir užtikrinti statistinės informacijos teikimą skaitmeniniuose statistiniuose žemėlapiuose

Pagrindinės funkcijos: Siekdamas tenkinti vartotojų poreikius, rengia statistinę informaciją apie šalies ekonominę, demografinę, socialinę raidą, analitinę medžiagą GISo priemonėmis; siekdamas vartotojams pateikti palyginamą tarp atskirų šalies regionų statistinę informaciją, dalyvauja įgyvendinant regioninės statistikos projektus, rengia teminius statistinius žemėlapius statistikos leidiniams, lankstukams, interneto svetainei, teminių žemėlapių atlasus; siekdamas užtikrinti regioninės statistikos plėtrą ir vartotojams teikiamų paslaugų kokybę, SD darbuotojams teikia konsultacijas GISo priemonių taikymo statistikos reikmėms, regioninės statistikos skelbimo žemėlapiuose klausimais; bendradarbiauja su ministerijomis ir kitomis valstybės institucijomis, užsienio šalių atsakingais darbuotojais regioninės statistikos rengimo ir teikimo skaitmeniniuose žemėlapiuose klausimais, siekdamas įgyvendinti reikalavimus, keliamus naudojant GISo priemones statistikos tikslams; siekdamas pritaikyti racionalias idėjas Statistikos departamento praktikoje, nagrinėja ir kaupia kitų šalių patirtį rengiant teminius statistinius žemėlapius leidiniams, skelbiant juos internete, tobulina ir plečia žinias savo veiklos srityje; pagal savo kompetenciją atstovauja Statistikos departamentui, dalyvauja ES bei kitų tarptautinių organizacijų ir Statistikos departamento projektuose ir darbo grupėse; vykdo kitas poskyrio vedėjo ar skyriaus vedėjo vienkartines užduotis pagal savo kompetenciją.

Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities matavimų inžinerijos krypties išsilavinimą; mokėti anglų kalbą (pažengęs vartotojas, B1 lygis); mokėti dirbti kompiuteriu (MS OFFICE paketas, ArcView, ArcINFO, MO Internet Map Server, CorelDRAW paketai); išmanyti dokumentų rengimo taisykles; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, oficialiąją ir regioninę statistiką, nacionalinę regioninę politiką; būti susipažinusiam su ES reglamentais, kitais teisės aktais, reglamentuojančiais oficialiąją ir regioninę statistiką, ES regioninės politikos kryptimis; būti susipažinusiam su ES programomis, ES istorija, politikos kryptimis, pagrindinėmis institucijomis.

Įmonė siūlo

Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 10

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Personalo sk., 416 kab., Gedimino pr. 29, 01510 Vilniuje

Išsamesnė informacija: (8 5) 236 1431

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#49826
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!