Naujausi skelbimai

Statybininkai Vokietijoje!

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343634

Darbo skelbimo numeris

343634

Darbo aprašymas

Ko mes ieškome:

- 2 betonuotojų. Doka/Peri klojinių montavimas bei betonavimas didelėse statybvietėse. Miestas: Fürstenfeldbruck. Alga: 12€/val. + priedas 24€ per dieną.

- 2 statybinkų/darbininkų lubų montavimui mineralinės vatos plokštėmis(taip pat ir tų plokščių pjaustymas, 3000 kvadratinių metrų plotas). Miestas: Dresden. Alga: 12€/val. + priedas 24€ per dieną.

- 2 grindinio/kelio darbininkų. Bendrieji kelio darbai,paviršiaus rekonstrukcija(įskaitant kabelių ir vamzdynų tranšėjas). Miestas: Apenburg. Alga: 12€/val. + priedas 24€ per dieną.

- 2 stogdengių. Darbas su šlaitiniais ir daugiabučių namų stogais. Miestas: Lindern. Alga: 12.20€/val. + priedas 18€ per dieną.

- 4 kelio darbininkų. Betoninio grindinio klojimas, PVC vamzdžių montavimas, užpylimas/užvertimas, lyginimas. Miestai: Harsewinkel arba Gelsenkirchen. Alga: 12€/val. + priedas 24€ per dieną.

Būstas suteikiamas nemokamai,apmoka darbdavys.
Atvykstant reikia turėti savo įrankius ir darbo drabužius.

Reikalavimai

- Atitinkama patirtis;
- Vokiečių kalba.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 862466641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 12 d.
Atlyginimas:
Nuo 12 €/val. Neatskaičius mokesčių

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur