Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #519852

Statybininkas - apdailininkas Švedijoje (vidaus darbai)

CVMarket.lt klientas
Švedija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą plataus profilio statybininkams - apdailininkams ŠVEDIJOJE. Darbo pobūdis: daugiabučių renovacija, vidaus darbai.

  • OSB ir gipso plokščių montavimas;
  • Grindų montavimas;
  • Tinkavimas, glaistymas, dažymas;
  • Langų ir durų montavimas;
  • Kiti su statyba ir renovacija susiję darbai.

Privalumu laikytume įgūdžius keliose srityse.

Detalesnė informacija telefonu: 8 686 62833

Reikalavimai

  • Darbo patirtis statybose;

  • Anglų kalba - šnekamoji;

  • Patirtis ir gebėjimas savarankiškai atlikti paskirtas užduotis;

  • Kruopštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą, noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;

  • Per mėnesį dirbama apie 180 val.

  • Darbo įrankius ir darbo drabužius;

  • Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų;

  • Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;

  • Nemokamą apgyvendinimą;

  • Nemokamos keliones iš/į Lietuvą.

Darbo skelbimo numeris
#519852

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Švedija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 10 - 12 €/val. Į rankas
Galioja iki:
2021 m. vasario 1 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 19 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!