Statybinių medžiagų tiekimo vadybininkas - inžinierius (gali būti III-IV kurso studentas)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292436

Darbo skelbimo numeris

292436

Darbo aprašymas

• teikti konsultacijas, įgyvendinant pramoninių objektų bei visuomeninių pastatų statybinių medžiagų projektus (daugiasluoksnės plokštės, metalinės fasado kasetės, profiliuoto plieno stogą laikantys paklotai, šaltai valcuoti plieno profiliai, montažinės angos, profiliuota skarda ir kt.);
• projektavimas, skaičiavimai, sąmatų pagal turimus brėžinius sudarymas;
• komercinių pasiūlymų ir pardavimo sutarčių rengimas;
• darbas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
• klientų vizitavimas Lietuvoje, darbas su statybinėmis kompanijomis, architektais, verslo klientais.

Reikalavimai

• aukštasis statybų inžinerijos išsilavinimas ( gali būti paskutinių kursų studentas);
• komunikabilumas, organizuotumas, darbo laiko planavimo įgūdžiai;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad).
• vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumu būtų laikoma panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

• lankstų darbo grafiką;
• atsakingą ir įdomų darbą;
• visas darbui reikalingas priemones;
• profesinį tobulėjimą, motyvuojantį atlyginimą.

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite per CVMarket sistemą.

Teirautis tel. 8 670 74471

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Atranką pradėsime vykdyti anksčiau, nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. sausio 25 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 10 d.

CVMarket klientė, įmonė, įgyvendinanti pramoninių objektų bei visuomeninių pastatų statybinių medžiagų tiekimo projektus.

Sukaupta solidi profesinė patirtis bei siūlomos kokybiškos medžiagos suteikia puikias galimybes plėsti veiklą ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Partnerių diegiamos naujausios technologijos gamybos procese skatina tobulėti ir leidžia pasiūlyti užsakovams platų teikiamų medžiagų asortimentą.

- Projektuojame, skaičiuojame, sudarome darbo brėžinius, išklotines, mazgus.
- Skaičiuojame, optimizuojame stogo laikančius profilius pagal apkrovas.
- Projektuojame ir tiekiame lengvų metalinių profilių angarų karkasus.