Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1185356

Statybos darbų vadovas

CVMarket.lt klientas
Alytus
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas ofise ir statybos objektuose, techninės dokumentacijos tvarkymas, vadovavimas ir užduočių atlikimas laiku jam pavestame objekte, darbas su užsakovais, asfalto mišinių išmanymas. Atestatas būtų privalumas.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Specialiųjų statybos darbų vadovas. Grupė: Gamybos, gavybos, statybos ir platinimo vadovai
Darbo patirtis: nuo 1 metų
Sugebėjimai: turi vairuotojo teises, darbo kompiuteriu įgūdžiai
Vairuotojo pažymėjimas: B

Darbo skelbimo numeris
#1185356
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!