Naujausi skelbimai

Statybos darbų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107841

Darbo skelbimo numeris

107841

Darbo aprašymas

Statybos darbų organizavimas objektuose ir atliekamų darbų vykdymo kokybės kontrolė;
Statybos objekto darbo grafiko sudarymas, darbų organizavimas, kontrolė.
Objektui numatytų išteklių užsakymas, kontrolė ir valdymas;
Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas
Klausimų, susijusių su statinio statyba, efektyvus ir operatyvus sprendimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis (statybos inžinerija) išsilavinimas;
5 metų patirtis darbo patirtis statybose;
Labai geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Organizaciniai, planavimo, delegavimo, prioritetų išskyrimo, bei reiklumo įgūdžiai;
Kūrybiškumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą, pozityvus mąstymas, komunikabilumas;
Galimybė išvykti į tarnybines komandiruotes užsienyje.

Darbą perspektyvioje, tarptautiniu mastu veikiančioje, įmonėje;
Konkurencingą, rezultatus atitinkantį atlyginimą;
Profesinį tobulėjimą;
Mokymus Lietuvoje ir užsienyje.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus. CV siųsti el. paštu: r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 14 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.