Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218224

STATYBOS PROJEKTŲ VADOVO (-ės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Projekto vykdymo plano rengimas ir eigos koordinavimas;
- Projekto biudžeto kontrolė;
- Statinio projektinės dokumentacijos rengėjų koordinavimas;
- Subrangovų koordinavimas.

Reikalavimai

- Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
- Patirtis vykdant statybos projektus (projektų vadovo/darbų vadovo darbo patirtis);
- Statybos darbų vadovo atestatas;
- Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje su skirtingais žmonėmis;
- Darbų planavimo, organizavimo gebėjimai, iniciatyvumas, savarankiškumas, derybiniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

- Aukštą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
- Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulinti savo žinias bei siekti aukštų rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#218224

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 21 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 22 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt) klientė - statybinė organizacija, sėkmingai veikianti nuo 2009 metų ir teikianti platų statybos paslaugų paketą nuo projektavimo darbų iki pilno objekto pastatymo ir perdavimo eksploatacijai. Sparčiai auganti kompanija pasižymi aukštu efektyvumu ir patikimu.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!