https://www.cvmarket.lt/61217

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61217

Subsidijų mokslininkams poskyrio vedėjas (karjeros valstybės tarnautojas)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Poskyrio vedėjo pareigybė reikalinga Subsidijų mokslininkams paprogramei administruoti, Poskyrio darbui organizuoti ir vykdyti funkcijas, susijusias su personalo valdymu, viešaisiais pirkimais ir Tarybai priskirtų uždavinių įgyvendinimu.

Pagrindinės funkcijos: administruoja Subsidijų mokslininkams paprogramę; atsako už tinkamą jos įgyvendinimą; atlieka jam priskirtus darbus ir procedūras, nustatytas Subsidijų mokslininkams paprogramės valdymo ir administravimo tvarkos apraše;užtikrina Subsidijų mokslininkams paprogramės priemonių įgyvendinimo grafiką;dalyvauja projektų valdymo grupės posėdžiuose;bendradarbiauja su institucijomis, susijusiomis su Subsidijų mokslininkams paprogramės įgyvendinimu ir (ar) koordinavimu, bei Lietuvos ir Europos Sąjungos ekspertinėmis institucijomis mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityse;teikia siūlymus Paramos tyrėjams skyriaus vedėjui ir Administracijos direktoriui dėl Subsidijų mokslininkams paprogramės lėšų valdymo;informuoja Lietuvos mokslo tarybos Administraciją apie Subsidijų mokslininkams paprogramės įgyvendinimo eigą ir inicijuoja klausimų, susijusių su paprogramės įgyvendinimu, sprendimą;organizuoja ir prižiūri Poskyrio darbą, užtikrina Poskyrio nuostatuose ir Poskyrio darbuotojų pareigybių aprašymuose nustatytų funkcijų vykdymą, kontroliuoja jų įgyvendinimą;prisideda rengiant Tarybos administracijos veiklos programų projektus, ataskaitas ir prisideda prie Tarybos veiklos strategijos įgyvendinimo, planavimo bei koregavimo;pagal priskirtą kompetenciją, rengia Administracijos direktoriaus įsakymų projektus ir koordinuoja jų įgyvendinimą;rengia Poskyrio darbuotojų pareigybių aprašymus;rengia sutarčių projektus, atsako už sutarčių turinio pagrįstumą, objektyvumą bei vykdo sutarčių įgyvendinimo priežiūrą;atlieka kitas, pagal vidaus teisės aktus bei pavedimus paskirtas, funkcijas.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas (socialinių mokslų studijų sritis); mokėti anglų kalbą C1 lygiu; mokėti kitą (išskyrus lietuvių k.) Europos Sąjungos kalbą pažengusio vartotojo B1 lygiu; mokėti gerai dirbti Microsoft Office programomis; turėti darbo patirties švietimo ir mokslo sistemos institucijose ir/arba analitinio darbo patirties; turėti aiškią motyvaciją, būti darbščiam, kūrybingam, pareigingam, mokėti dirbti komandoje; išmanyti Lietuvos mokslo tarybos nuostatus, Lietuvos mokslo tarybos veiklos strategiją, Lietuvos Respublikos aukštojo mokslo įstatymą, Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymą, kitus Lietuvos mokslo politiką reglamentuojančius teisės aktus, Europos Sąjungos struktūrinės paramos įsisavinimą reglamentuojančius teisės aktus, 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą (patvirtinta Europos Komisijos sprendimu 2007 m. rugsėjo 24 d.) ir Tyrėjų karjeros programą (patvirtinta LR švietimo ir mokslo ministro 2007 m. gruodžio 3 d. įsakymu Nr. ISAK-2335) bei Bendrąją nacionalinę kompleksinę programą (patvirtinta LR švietimo ir mokslo ministro 2007 m. gruodžio 3 d. įsakymu Nr. ISAK-2336), kitus Europos Sąjungos privalomuosius ir rekomendacinius teisės aktus, reglamentuojančius tyrėjų programas; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, darbo santykių reguliavimą ir viešųjų pirkimų organizavimą reglamentuojančiais teisės aktais; mokėti dokumentų rengimo ir raštvedybos taisykles, turėti darbo patirties rengiant teisės aktų projektus; gebėti atlikti teisės aktų ekspertizę bei rengti analitinę medžiagą; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti informaciją ir rengti išvadas, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 12

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Lietuvos mokslo taryboje, 31 kab., Gedimino pr. 3, Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 261 1009


Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#61217
Jūs kandidatuojate į:
Subsidijų mokslininkams poskyrio vedėjas (karjeros valstybės tarnautojas)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!