Naujausi skelbimai

Sunkvežiminių automobilių autošaltkalvis Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75900

Darbo skelbimo numeris

75900

Darbo aprašymas

Sunkvežiminių automobilių autošaltkalvis bus atsakingas už sunkvežiminių automobilių kokybišką remontą, techninę apžiūrą;

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai;
Domėjimasis automobiliais;

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 800 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
nurodyta be priedų

UAB „Kelias“ – įmonė, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, viena didžiausių padangų komerciniam transportui importuotojų Baltijos šalyse. Vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, turinti šalyje nuosavą universalų komercinio transporto servisų tinklą.Tai leidžia pasiūlyti mūsų klientams reikalingiausius produktus ir paslaugas visoje Lietuvoje, operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas, o klientams – gauti platų aptarnavimo ir produktų spektrą iš „vienų rankų“, taip sutaupant laiką ir lėšas.