Naujausi skelbimai

Sunkvežiminių automobilių serviso vadovo Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77384

Darbo skelbimo numeris

77384

Darbo aprašymas

Automobilių serviso darbo organizavimas ir kontrolė;
Automobilių serviso klientų aptarnavimas:

  • jų poreikių išsiaiškinimas ir konsultavimas;
  • . tikslios bei išsamios informacijos apie paslaugas ir kainas suteikimas;
  • paslaugų pristatymas bei problemų sprendimas.
Pajamų ir išlaidų kontrolė;
Serviso rodiklių analizė, ataskaitų teikimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas, technikos, ekonomikos, vadybos srityse;
Kompiuterinis raštingumas;
Analitinis mąstymas;
Sėkminga vadovaujančio darbo patirtis;
Pardavimo patirtis ir įgūdžiai, bent 2 metai.
Puikiai išvystyti lyderiavimo įgūdžiai;
Gebėjimas pozityviai įtakoti kitus žmones;
Orientacija į rezultatą, ambicingumas, stipri vidinė motyvacija.
Naudingi įgūdžiai:
Suprasti skaičiais pagrįstus sprendimus ir mokėti strategiškai naudoti skaičius;
Priimti kitų numatomą veiklos planą ir integruotis į bendrą strategiją;

Siūlome neribotą atlyginimą, pagal atlikto darbo rezultatus.Galimybę nuolatos tobulėti ir mokytis.

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda "Krovininių automobilių serviso vadovas Kaune"

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 16 d.

Veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė, užsiimanti automobilių priežiūra, remontu, padangų ir tepalų prekyba, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje ir Alytuje. Šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ SERVISO VADOVĄ KAUNE.