Naujausi skelbimai

Suomijai Eksporto vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85429

Darbo skelbimo numeris

85429

Darbo aprašymas

Organizuoti ir plėtoti didmeninės prekybos pardavimus Suomijoje
Pardavimo kanalų ir klientų paieška
Įmonės produkcijos pristatymas bei pardavimas
Transporto paieška, susijusių dokumentų rengimas
Prekių eksporto proceso organizavimas ir kontrolė
Klientų atsiskaitymo už parduotas prekes kontrolė

Darbo vieta : Suomija

Reikalavimai

2 – 5 metų sėkmingo darbo patirtis eksporto vadybininko (-ės) pareigose
Darbas su Suomijos klientais ir partneriais
Išmanymas santechnikos gaminių
Suomijos rinkos išmanymas
Puikios anglų ir rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu) derybų lygyje
Kompiuterinis raštingumas: puikūs gebėjimai dirbti pagrindinėmis MS Office programomis;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, automobilis, galimybė vykti į ilgalaikes komandiruotes
Stipri orientacija į rezultatus, aktyvumas ir savarankiškumas
Aukštasis išsilavinimas
Puikūs bendravimo, organizavimo, derybiniai sugebėjimai

Įmonė siūlo

Savarankišką ir atsakingą darbą
Socialines garantijas
Atlygį pagal darbo rezultatus
Draugišką kolektyvą
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Prašom CV pateikti šiame portale ar siųsti el.p.: darbas@rubineta.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Suomija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 22 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 22 d.

UAB „Rubineta“ įkurta 1999 metais ir yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti aukštą
gaminamos produkcijos kokybę, mūsų įmonės specialistai kruopščiai parenka komplektuojančias dalis iš geriausių
pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių kokybę. Mums viskas svarbu – naudojamos medžiagos,
gamybos technologijos, naudojami įrengimai, gamintojų kokybės standartai.
Nuo pat įkūrimo pradžios UAB „Rubineta“ labai daug dėmesio skiria savo gaminamos produkcijos kokybės
užtikrinimui. Prieš pateikiant pirkėjui, mūsų įmonėje atliekamas visapusiškas pagamintos produkcijos testavimas,
naudojant specialius tiems tikslams sukurtus įrengimus.
Mūsų gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. Ir visur ji išsikovojo
kokybiško ir pagal kainą prieinamo produkto vardą.
UAB „Rubineta“ yra vandens maišytuvų, aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kitos santechninės įrangos
gamintoja. Siekdami patenkinti visus mūsų pirkėjų poreikius, prekiaujame ir įvairiais fitingais, ventiliais, santechnine
keramika. Gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą bei garantiją – būtent tai visada siūlome savo pirkėjams.