Kaip prisijungti?
 

Prie savo paskyros galite prisijungti dešiniajame viršutiniame cvmarket.lt portalo kampe, įvesdami prisijungimo vardą arba el. paštą bei savo slaptažodį:

 

Kaip patekti į titulinį puslapį?
 

Paspauskite ant logotipo ir akimirksniu pateksite į titulinį puslapį.

 

Svarbiausios nuorodos darbo ieškantiesiems:
 

Darbo skelbimų paieška Ieškoti tinkamų darbo skelbimų galite tiesiogiai iš titulinio puslapio. Taip pat išplėstinę darbo paiešką galite rasti paspaudę meniu punktą "Darbo skelbimai" ir pasirinkę "Detali paieška".

Skelbimo išsaugojimas Jūs galite išsisaugoti darbo skelbimus, paspaudę ant širdelės simbolio , esančio skelbimų lentoje prie kiekvieno darbo pasiūlymo. Arba galite atsidaryti darbo skelbimą ir paspausti ant nuorodos "Išsaugoti", kuri yra skelbimo viršuje dešiniau. Išsaugojus skelbimą, šalia jo esanti širdelė taps oranžinė, o visus išsaugotus skelbimus galėsite matyti meniu punkte "Išsaugoti skelbimai".

Skelbimų prenumerata Galite užsiprenumeruoti pagal tam tikrus kriterijus atrinktus darbo skelbimus į savo el. paštą. Prisijunkite, pasirinkite meniu punktą "Papildomos paslaugos" ir tada "Skelbimų prenumerata".

CV sukūrimas ar įkėlimas Jūs galite susikurti CV mūsų sistemoje, kuris vienu mygtuko paspaudimu gali būti konvertuotas į naujausią Europass formą. Taip pat CV galite išsisaugoti PDF formatu, nusiųsti draugui ar atsispausdinti. Yra galimybė tiesiog prisegti jau turimą CV.

Slaptažodžio priminimas Jeigu pamiršite slaptažodį, galite susikurti naują.

Reikalinga skubi pagalba? Siųskite klausimus info@cvmarket.lt arba kreipkitės telefonu +37052190032.

 

Svarbiausios nuorodos darbdaviams:
 

Darbo skelbimai Publikuokite darbo skelbimus CV Market ir raskite geriausią specialistą! Informaciją apie skelbimų publikavimą rasite pasirinkę meniu punktą "Paslaugos darbdaviams" ir nuėję į "Skelbimas".

CV duomenų bazė Duomenų bazėje turime virš virš 180 000 aktyvių ir pilnai užpildytų CV. Kainas rasite pasirinkę meniu punktą "Paslaugos darbdaviams" ir nuėję į "CV duomenų bazė".

Atrankos Vykdome dalines bei pilnas specialistų atrankas. Taip pat padedame susirasti darbuotojus užsienyje. Apie atrankas galite pasiskaityti skyriuje "Specialistų atrankos", esančiame titulinio puslapio viršuje bei prie meniu punkto "Paslaugos darbdaviams".

Slaptažodžio priminimas Jeigu pamiršite slaptažodį, galite susikurti naują.

Reikalinga skubi pagalba? Ieškote tinkamo Jūsų personalo paieškos sprendimo ar reikia pagalbos renkantis, naudojantis paslaugomis? Skambinkite telefonu +370 5 2190032 arba rašykite el. paštu info@cvmarket.lt.

 

Jeigu turite minčių, kaip mūsų portalą padaryti patogesnį, rašykite el. paštu client@cvmarket.lt.

VIP darbo skelbimai