Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #33540

Surinkėja (-as)

CVMarket.lt klientas
Alytus
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

medicininių kvėpavimo sistemų surinkimas.

Reikalavimai

  • Vidurinis/profesinis/pagrindinis išsilavinimas;

Privalumai:
  • Sugebėjimas greitai dirbti.

Siūlome geras darbo sąlygas, socialines garantijas, taip pat nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį ir priedus

Papildoma informacija

Papildoma informacija:

  • Kol vyks mokymai ir vyks gamyklos Alytuje statybos darbai, surinkėja(-as) gyvens ir dirbs Pabradėje nuo pirmadienio iki penktadienio, todėl turėtų turėti galimybę vykti į komandiruotes!
  • Atvykimas į Pabradę pirmadienį ryte ir parvykimas į Alytų penktadienį vakare bei maitinimas nemokami.
CV siųsti: rj@intersurgical.lt

Darbo skelbimo numeris
#33540
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!