Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #12343

Suvirintojui ( Anglijoje)

CVMarket.lt klientas
Užsienyje
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą suvirintojui Jungtinėje Karalystėje.

Kontraktas nuo 6 mėn!

Reikalavimai

-Anglų kalba,
-Darbo patirtis suvirinimo srityje,

Atsakingumas, darbštumas.

Gyvenimo aprasymus (cv) siuskite anglu kalba.

Pagrindinė priezastis, dėl kurios kompanija nuolat klesti - personalas. Mes 100% garantuojame personalo apmokymus, paramą darbuotojams bei karjeros galimybes.
Kiekvienas darbuotojas, pradėjęs dirbti, yra apmokomas. Norintiems gilesnių ˛inių taip pat teikiama pagalba. Be to, kiekvienas darbuotojas turi teisę u˛ gerą darbą gauti premijas.

Socialinės garantijos,
Darbo užmokestis 6,5 svoro į valandą.

Reikalingų dokumentų sutvarkymas,
Paruošta gyvenamoji vieta Anglijoje.

www.balticemployment.lt

Darbo skelbimo numeris
#12343
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!