Naujausi skelbimai

Svarbių klientų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105944

Darbo skelbimo numeris

105944

Darbo aprašymas

Darbas su svarbiausias įmonės klientais, aktyvi naujų stambių klientų ir projektų paieška, paslaugų plėtra į užsienio rinkas.

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 3 metų patirtis dirbant su stambiais klientais parduodant profesionalias paslaugas;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Bazinės teisės, finansų, verslo vadybos žinios;
  • Kūrybiškumas, drąsą, išradingumas, geras humoro jausmas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.

  • Privalumas - patirtis dirbant su farmacijos įmonėmis.

Keliame sau ir kolektyvui aukštus reikalavimus bei tikslus, todėl siūlome galimybę kartu pajusti saldų jausmą juos pasiekus.
Mokame dosnius priedus už sąžiningą ir nuoširdų darbą ir jų rezultatą, suteikiame modernią darbo vietą, telefoną, įmonės transporto priemones, telefoną.

Papildoma informacija

Ieškome žmonių, kurie kiekvieną minutę išnaudoja pardavimams, jeigu planuojate sėdėti ir laukti klientų skambučio - šis darbas ne jums.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 23 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 23 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 3000 LTL per mėn.

Veržli, jauno kolektyvo įmonė, teikianti teisines bei finansines konsultacijas verslo klientams bei ieškanti aktyvių darbuotojų