Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #105944

Svarbių klientų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas su svarbiausias įmonės klientais, aktyvi naujų stambių klientų ir projektų paieška, paslaugų plėtra į užsienio rinkas.

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 3 metų patirtis dirbant su stambiais klientais parduodant profesionalias paslaugas;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Bazinės teisės, finansų, verslo vadybos žinios;
  • Kūrybiškumas, drąsą, išradingumas, geras humoro jausmas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.

  • Privalumas - patirtis dirbant su farmacijos įmonėmis.

Keliame sau ir kolektyvui aukštus reikalavimus bei tikslus, todėl siūlome galimybę kartu pajusti saldų jausmą juos pasiekus.
Mokame dosnius priedus už sąžiningą ir nuoširdų darbą ir jų rezultatą, suteikiame modernią darbo vietą, telefoną, įmonės transporto priemones, telefoną.

Papildoma informacija

Ieškome žmonių, kurie kiekvieną minutę išnaudoja pardavimams, jeigu planuojate sėdėti ir laukti klientų skambučio - šis darbas ne jums.

Darbo skelbimo numeris
#105944

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2011 m. birželio 23 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 23 d.

Veržli, jauno kolektyvo įmonė, teikianti teisines bei finansines konsultacijas verslo klientams bei ieškanti aktyvių darbuotojų

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!