Naujausi skelbimai

Svarstyklių dispečeris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17568

Darbo skelbimo numeris

17568

Darbo aprašymas

Duomenų įvedimas į pramoninių svarstyklių kompiuterį;
Krovininio autotransporto tikrinimas ir jo įvažiavimo / išvažiavimo kontrolė;
Krovininio autotransporto dokumentų tikrinimas ir duomenų įvedimas į kompiuterį.

Reikalavimai

Išsilavinimas - vidurinis arba aukštesnysis;
Anglų k. - sugebėti bendrauti;
Kompiuterio žinios;
Pageidautina darbo patirtis;
Asmeninės savybės - atsakingumas, tikslumas.

Jūs kviečiami įsijungti į dinamišką, augančią kompaniją Klaipėdoje, turinčią sėkmingą tarptautinę patirtį. Siūlome mokymą naujomis technologijomis, profesinio augimo, tobulinimosi galimybes ir konkurencinę darbuotojų atlygio sistemą, atitinkančią kandidatų kvalifikaciją bei patirtį.

Papildoma informacija

Darbas pamaininis po 12val. pagal slenkantį grafiką.
Įmonė rūpinasi darbuotojų atvežimu į darbą ir išvežimu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 25 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 19 d.

INDORAMOS grupė yra polietileno tereftalato (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra Azijoje, Europoje ir JAV. UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė, investuojanti 100 mln. USD į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ per metus planuoja pagaminti 198 tūkst. tonų PET granulių, naudojant naujas technologijas. Gamykloje dirbs apie 100 įvairių sričių darbuotojų. Gamybos paleidimas planuojamas 2006 m. II pusmetyje.