Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #71805

Šviežių prekių skyriaus vedėjas parduotuvėje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Skyriaus rezultatų užtikrinimas

- Vadovavimas skyriaus darbuotojams

- Darbo grafikų sudarymas

- Kokybės, prekių pateikimo, klientų aptarnavimo standartų laikymasis

- Skyriaus darbo organizavimas

- Prekių užsakymas kompiuterine programa

Reikalavimai

- Panašaus darbo patirtis (ne mažiau nei 1-2 metai)

- Darbo maisto prekyboje (mėsa, dešra, kulinarija) patirtis

- Vadovavimo žmonėms patirtis

- Orientacija į klientą

- Kokybės standartų išmanymas

- Greita reakcija, puikūs bendravimo įgūdžiai, noras dirbti

- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Šviežių prekių skyriaus vedėjas" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu: pv477@iki.lt

Darbo skelbimo numeris
#71805

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 16 d.

UAB “Palink”, valdanti tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO, yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse. Nuolat investuodami į naujausias technologijas, klientų aptarnavimo bei prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą visada žengiame priešakyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!