ŠVOK PARDAVIMŲ INŽINIERIAUS - PROJEKTŲ VADOVO (B2B sektorius)
Darbo skelbimo numeris #633825

Darbo aprašymas

  • ŠVOK įrangos pasiūlymų ruošimas, užsakymų paruošimo ir pristatymų kontrolė;

  • Bendravimas su projektuotojais ir konstruktoriais, rangovų montuotojais, architektais ir investuotojais;

  • Darbas su nuolatinių klientų duomenų baze, Mercell platformos duomenimis ir su naujų klientų užklausomis;

  • Naujų produktų prezentacijos projektuotojams ir įvedimas į rinką.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;

  • Pastatų energetikos srities išsilavinimas - didelis privalumas;

  • Patirtis ŠVOK sistemų B2B pardavimuose;

  • "Vidutiniškai+" anglų kalbos mokėjimo lygis techninės dokumentacijos skaitymui.

Įmonė siūlo

  • 1500-1800 eurų/ mėn. neto atlyginimą;

  • Premijavimo sistemą už darbo efektyvumą ir pasiektus rezultatus;

  • Kompanijos automobilį ir darbo, ir asmeniniams poreikiams (automobilis nakvoja prie namų);

  • Demokratišką įmonės aplinką ir procesų skaidrumą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#633825
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!