Naujausi skelbimai

Taikomojo programavimo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6842

Darbo skelbimo numeris

6842

Darbo aprašymas

Savarankiškas duomenų apdorojimo ir valdymo sistemų projektų vykdymas StreamServe verslo komunikacijų platformoje - bendravimas su užsakovais ir jų poreikių supratimas, informacinių sistemų projektavimas, programavimas, testavimas, diegimas, palaikymas ir tobulinimas.

Reikalavimai

- profesionali taikomųjų projektų programavimo patirtis
- geros VB ir SQL žinios
- supratimas apie DBVS, XML ir spausdintuvų valdymo kalbas
- sisteminis-analitinis mąstymas
- geri dalykinio bendravimo įgūdžiai
- anglų kalba
- įgytas aukštasis išsilavinimas IT srityje

Profesinius iššūkius, skatinančius tobulėti, galimybę kurti naujus programinius produktus ir realizuoti savo ambicijas, kvalifikacijos kėlimą, patrauklų atlyginimą, jaukią darbo aplinką biure Vilniaus centre.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinio laiško laukiame el. paštu: personalas@pfcg.lt
Telefonas pasiteirauti (5) 234 65 16.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. gegužės 30 d.
Įvestas:
2005 m. gegužės 12 d.

PFCG klientė - įmonė, jau 7 metai veikianti Lietuvoje kaip užsienio koncerno savo srities lyderio Šiaurės Europoje grupės narė, teikianti informacinės logistikos paslaugas bankams, lizingo, draudimo, kuro, farmacijos ir kitoms bendrovėms, pradeda vykdyti stambų tarptautinį projektą ir darbui Vilniuje skubiai ieško

TAIKOMOJO PROGRAMAVIMO SPECIALISTO (-ĖS)