Naujausi skelbimai

Taikomųjų sistemų administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 76071

Darbo skelbimo numeris

76071

Darbo aprašymas

  • Programuotojas: programinės įrangos kūrimas, vystymas;
  • Darbas su MS Sharepoint, MS SQL duomenų bazėmis.

Reikalavimai

  • Darbas su MS Sharepoint; Visual Studio;
  • NET patirtis;
  • MS Office VBA žinios (ASP.NET, WinForms išmanymas);
  • MS SQL 2000/2005 žinios;
  • Internetinių aplikacijų kūrimo patirtis;
  • Windows aplikacijų kūrimo patirtis.

  • Įdomų darbą didelėje, tarptautinę patirtį turinčioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nurodyta pareigybe siųskite elektroninio pašto adresu darbas@dalkia.lt.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 10 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 13 d.

UAB "Vilniaus energija" - tarptautinė energetikos bendrovė, priklausanti didžiausiai Europoje energetikos paslaugų kompanijų grupei "Dalkia". Pagrindinė UAB „Vilniaus energija“ veikla - šilumos ir elektros energijos gamyba, šilumos energijos paskirstymas bei pardavimas vartotojams bei elektros energijos tiekimas į perdavimo ir skirstomuosius elektros tinklus.