Taromato operatorius – krovėjas (-a) naujai atidaromoje maxima parduotuvėje šilutėje

Maxima LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

315247

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
TAROMATO OPERATORIUS – KROVĖJAS (-A) NAUJAI ATIDAROMOJE MAXIMA PARDUOTUVĖJE ŠILUTĖJE
Darbo vieta:
Parduotuvių darbuotojai
Miestas:
Šilutė
Adresas:
Miško g. 7

Darbo pobūdis:
- taromato ir jo patalpos priežiūra;
- prekių, taros krovimas ir rūšiavimas rampoje ir pagalbinėse patalpose.
- informacijos apie taromato veikimą suteikimas klientams.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku (4 darbo, 4 poilsio dienos).
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spauskite žemiau esantį mygtuką.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: 8 659 48046,
marija.riazanova@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Galioja iki: 2017-09-27

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!