Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #391969

Tarptautinės komunikacijos projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Tarptautinių komunikacijos projektų valdymas, inicijavimas, įgyvendinimas.

  • Ryšių su užsienio žiniasklaidos priemonėmis užmezgimas ir palaikymas.

  • Tarptautinių renginių Lietuvoje ir kitose šalyse viešinimas.

  • Bendrų organizacijos komunikacijos (vidinės ir išorinės) iniciatyvų įgyvendinimas ir inicijavimas.

  • Tarptautinių komunikacijos projektų koordinavimas bendradarbiaujant su išorės komunikacijos ir rinkodaros partneriais.

  • Eksporto lyderių programos „Sparnai“ komunikacijos projekto įgyvendinimas Lietuvoje.

  • Nuosavų komunikacijos kanalų, skirtų užsienio auditorijai, turinio valdymas anglų kalba: socialiniai tinklai, portalas ir kt.

Reikalavimai

  • Platus mąstymas, gebėjimas rasti nestandartinius sprendimus ir priemones.

  • Kūrybiškumas, naujų idėjų generavimas, nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas.

  • Labai geras socialinių tinklų ir skaitmeninės rinkodaros išmanymas.

  • Gebėjimas sklandžiai reikšti mintis raštu lietuvių ir anglų kalba (didžioji dalis komunikacijos vyks anglų klaba).

  • Tarptautinės komunikacijos ir rinkodaros projektų valdymo patirtis.

  • Galimybes pritaikyti savo patirtį kompetentingų profesionalų komandoje.
  • Galimybes realizuoti savo idėjas bei plačias saviraiškos galimybes.
  • Galimybes įgyti naujų kompetencijų, naudingos patirties ir naujų pažinčių.
  • Neformalius komandos sutelktumo susitikimus.
  • Nuo rezultatų priklausančią motyvacinę sistemą.
  • Darbo užmokestį (bruto) nuo 1700 Eur iki 2200 Eur per mėnesį.

Informuojame, kad Jūsų pateikti gyvenimo aprašymai ir juose pateikta Jūsų asmeninė informacija bus saugomi  VšĮ „Versli Lietuva“  6 mėnesius.

Su VšĮ „Versli Lietuva“ taikoma privatumo politika galite susipažinti čia https://www.verslilietuva.lt/privatumo-politika/.

Darbo skelbimo numeris
#391969

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1700 - 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 21 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 22 d.

Drąsą turi atsinešti, išmintį turi būti sukaupęs, o pasiaukojimą dirbti Lietuvai reikia turėti savo širdyje.
„Versli Lietuva“ yra ne pelno siekianti viešojo sektoriaus organizacija, kuri Lietuvoje rūpinasi verslumo skatinimu, tvaria verslo plėtra, verslo aplinkos gerinimu, startuolių ekosistemos stiprinimu ir Lietuvos gamintojų eksportu į užsienio rinkas. Lietuvos verslui tai yra „vienas langelis“ per visą jo raidos ciklą, nuo verslo idėjos įgyvendinimo iki eksporto į tolimiausias pasaulio rinkas.
Šiuo metu siūlome karjeros galimybę tarptautinės komunikacijos projektų vadovui (-ei), kuris būtų atsakingas už tarptautinių projektų komunikaciją.

Daugiau