Naujausi skelbimai

Tarptautinės prekybos vadybininkas (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71694

Darbo skelbimo numeris

71694

Darbo aprašymas

Darbas su esamais klientais, aktyvi naujų klientų ir prekybos atstovų paieška;
Darbas su tiekėjais, aktyvi naujų tiekėjų paieška;
Prekių įsigijimo ir platinimo kanalų analizavimas ir vystymas;
Tiekėjų, prekybos atstovų ir klientų poreikių analizė, pasiūlymų ruošimas, derybos;
Sutarčių rengimas, derinimas, užsakymų vykdymas;
Eksportuojamoų ir importuojamų krovinių judėjimo kontrolė.

Reikalavimai

Labai geros anglų ir rusų kalbos žinios;
Didmeninės maisto produktų prekybos patirtis;
Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažiau kaip 1,5 metų aktyvių pardavimų darbo patirtis;
Geri planavimo ir organizavimo, darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Savarankiškumas, kūrybingumas, iniciatyvumas bei orientacija į rezultatą.
PRIVALUMAI: darbo patirtis tarptautinės prekybos srityje, ispanų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
Nuo darbo rezultatų priklausančius ženklius motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Tarptautinės prekybos vadybininkas“ siųsti el. p. j.jankuviene@valdymoinovacijos.lt iki birželio 30 dienos.
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 14 d.

Personalo valdymo inovacijos, UAB klientė – prekybinė importo - eksporto įmonė, šiuo metu sparčiai plečianti savo veiklą. Darbui Vilniuje reikalingas: