Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101473

Tarptautinių pervežimų skyriaus vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Krovinių tarptautinių pervežimų skyriaus (10 žmonių) darbo planavimas, organizavimas;
Skyriaus efektyvaus darbo užtikrinimas ir kontrolė;
Ilgalaikių ryšių su klientais ir užsienio partneriais palaikymas ir plėtojimas;
Kompanijos pozicijos rinkoje stiprinimas;
Veiklos planų rengimas ir jų vykdymo kontrolė;
Krovinių pervežimo rinkos poreikių ir pokyčių analizė;
Finansinių rezultatų analizė, veiklos ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (ekonominka, vadyba, transporto inžinerija ar pan.);
Sėkmingo vadovavimo komandai patirtis transporto srityje;
Pageidautina patirtis, organizuojant dalinių krovinių pervežimą, naudojant partnerių konsolidacinius terminalus, bei dalinių krovinių distribuciją Pabaltijo šalyse;
Patirtis organizuojant pervežimus į Rusiją ir kitas NVS valstybes;
Strateginis mąstymas, puikūs derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
Atsakingumas, iniciatyvumas, lankstumas, novatoriškumas;
Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą, efektyvią veiklą;
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;

Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje ir stabilioje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Patrauklų atlygio paketą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „TARPTAUTINIŲ PERVEŽIMŲ SKYRIAUS VADOVAS" siųsti el. paštu: vadovai@dLT.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#101473

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 26 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 26 d.

Lietuvos ir užsienio įmonėms operatyviai surandame specialistus Lietuvoje. Atliekame pilną ir dalinę personalo paiešką ir atranką, teikiame konsultavimo, personalo valdymo ir mokymų paslaugas. Mūsų misiją, veiklos filosofiją, darbo principus atspindi mūsų moto - "Dirbame tam, kad dirbtumėte Jūs"
www.dlt.lt

Mūsų klientė – šiuolaikiška, moderni tarptautinė kompanija teikianti krovinių vežimo paslaugas jūros, oro ir automobilių transportu, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, šiuo metu į savo komandą kviečia tarptautinių pervežimų skyriaus vadovą – transporto srities profesionalą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!