https://www.cvmarket.lt/47113

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #47113

Taršos prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Taršos prevencijos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga prižiūrėti, kad Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimai bei Poveikio aplinkai vertinimo dokumentų ir statinių projektų aplinkos apsaugos dalies techninė dalis, kai planuojamai ūkinei veiklai reikalingas Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimas, atitiktų aplinkosauginius ir su jais susijusių teisės aktų reikalavimus. Apibendrinti statistines ataskaitas, kontrolės rezultatus bei teikti informaciją apie vandenų apsaugą bei nuotekų tvarkymą regione. Rengti suvestines bei ataskaitas.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį (bakalauro kvalifikacinį laipsnį) fizinių mokslų studijų srities fizikos, chemijos, biochemijos, geologijos, geografijos krypties, biomedicinos mokslų studijų srities biologijos, biofizikos, ekologijos ir aplinkotyros, agronomijos, žemės ūkio krypties, technologijos mokslų studijų srities aplinkos inžinerijos, kraštotvarkos, chemijos inžinerijos, bioinžinerijos, energetikos, pramonės inžinerijos, mechanikos inžinerijos krypties išsilavinimą; turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį aplinkos apsaugos srityje; mokėti dirbti šiomis kompiuterio programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Europos Sąjungos direktyvomis, aplinkos ministro įsakymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais aplinkos apsaugą, gamtos išteklių naudojimą ir Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimų išdavimą, viešąjį administravimą, valstybės tarnybą, su įstatymų ir kitų teisės aktų rengimo rekomendacijomis, dokumentų rengimo taisyklėmis; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 5

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Teisės ir personalo skyriuje, 209 kab., A. Juozapavičiaus g. 9, Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 210 2564, (8 5) 272 3396


Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#47113
Jūs kandidatuojate į:
Taršos prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!