Naujausi skelbimai

Tauragės filialo direktoriaus pavaduotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14904

Darbo skelbimo numeris

14904

Darbo aprašymas

* Naujų klientų ir tarpininkų paieška;
* Pardavimo planų įgyvendinimas;
* Filialo darbuotojų veiklos valdymas ir efektyvumo užtikrinimas;
* Numatytų tikslų bei rezultatų įgyvendinimas.

Reikalavimai

* Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
* Vadovaujamo darbo patirtis;
* Tiesioginio pardavimo patirtis;
* Geri organizaciniai ir vadovavimo įgūdžiai;
* Orientacija į rezultatą, strateginis mąstymas;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

* Įdomų ir atsakingą darbą sėkmingoje ir stabilioje bendrovėje;
* Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybę;
* Patrauklų darbo užmokestį ir motyvacinius priedus;
* Socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe įsidarbinti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką per CV Market sistemą arba el. paštu: virgis@baltikums.lt, nurodę pareigas, į kurias kandidatuojate.

Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Tauragė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 10 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.