Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #193450

TECHNIKAS „Cyclocity Vilnius“ automatinei dviračių nuomos sistemai

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Operatyvus dviračių kiekio paskirstymas nuomos punktuose;
Operatyvus smulkus dviračių remontas mieste;
Automatinių dviračių nuomos punktų priežiūra, valymas;
Automatinių dviračių nuomos punktų terminalų, stovų techninis aptarnavimas;
Dviračių pristatymas į serviso centrą remontui, suremontuotų dviračių išvežimas į punktus;
Automatinių dviračių nuomos punktų montavimas, išmontavimas;
Nustatytų remonto, priežiūros reikalavimų laikymasis.

Reikalavimai

Dviračių ar kitos transporto technikos remonto patirtis;
Domėjimasis dviračiais, autotechnika;
Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir vienam;
Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
Anglų arba prancūzų techninės kalbos žinios – privalumas.

Mes siūlome įdomų darbą tarptautinėje organizacijoje, konkurencingą atlygį.

Siųskite savo CV ir motyvacinį laišką iki sausio 20 dienos
per CV MARKET sistemą su nuoroda „“Cyclocity Vilnius“ dviračių nuomos sistemos technikas“.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#193450
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!