Darbo skelbimo numeris

357802

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio Bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonės metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 55 tūkst. darbuotojų.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

2012 ir 2014 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Vilniaus padalinys buvo pripažintas Metų darboviete.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia savo veiklą ir į draugišką daugiau nei 750 darbuotojų kolektyvą kviečia:

Technikas (-ė)

Darbo aprašymas:

  • Produktų (tirpalų) gaminimas ir išpilstymas.

  • Produkto fizikinių savybių (tirpalo tankio, elektrinio laidumo) matavimų atlikimas.

  • Dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba neuniversitetinis išsilavinimas.

  • Anglų kalba. (Bazinės kalbos žinios)

  • Kompiuterinis raštingumas.

  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios - privalumas.

  • Atsakingumas, organizuotumas, komunikabilumas.

  • Sugebėjimas dirbti komandoje.

Mes siūlome:

  • Modernią darbo aplinką ir aiškiai aprašytas darbo tvarkas.
  • Stabilumą: laiku mokamą atlyginimą, apmokamus viršvalandžius ir metinę premiją už gerus rezultatus.
  • Papildomas naudas: 5 maršrutais nemokamai vežame į / iš darbo, pigūs pietūs įmonės valgykloje, nemokama kava / arbata.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

    Susidomėjote?

    Mes laukiame Tavo gyvenimo aprašymo. Darbo skelbimo numeris - 82842BR. Kartu su galima darbo pradžios data nurodykite ir pageidaujamą atlyginimą